Časnik Finance, d.o.o., Bleiweisova cesta 30, Ljubljana | Faks: 01 3091 545 | E-pošta: narocnine@finance.si

Naročnine: Redakcija: Pomoč na internetu: Poslovna akademija: Oglasno trženje: Finance in kontroling:
080 15 80 01 3091 540 01 3091 475 01 3091 494 01 3091 590 01 3091 500

 

Pripombe, mnenja in pohvale, prosimo, pošljite na elektronski naslov finance@finance.si.

 

Peter Frankl

Peter Frankl,
direktor in glavni urednik
peter.frankl@finance.si
telefon: 01 3091 541

Simona Toplak odgovorna urednica časnika Finance in portala Finance.si simona.toplak@finance.si 01 3091 572
Jurij Šimac namestnik odgovorne urednice jurij.simac@finance.si 01 3091 560

Poslovno področje Časnika Finance

Dunja Turk finančna in kadrovska direktorica dunja.turk@finance.si 01 3091 467
Monika Klinar direktorica nišnih projektov monika.klinar@finance.si 01 3091 480
Aleksandra Horvat direktorica oglasnega trženja aleksandra.horvat@finance.si 01 3091 472
Tina Anžič direktorica trženja vsebin tina.anzic@finance.si 01 3091 491
Jure Gostiša direktor digitalnega razvoja jure.gostisa@finance.si
Tatjana Pogačnik direktorica Poslovne akademije Financ tatjana.pogacnik@finance.si 01 3091 588
Gabi Blatnik svetovalka direktorja za posebne projekte gabi.blatnik@finance.si 01 3091 479

Redakcija Časnika Finance

Mateja Bertoncelj novinarka Izvozniki.si, Manager mateja.bertoncelj@finance.si 01 3091 553
Aleš Čakš odgovorni urednik časopisov TRENDI, ON in Arija ales.caks@finance.si 01 3091 552
Lana Dakić novinarka in urednica rubrike in portala Top job lana.dakic@finance.si 01 3091 527
Peter Frankl direktor in glavni urednik peter.frankl@finance.si 01 3091 541
Teja Grapulin novinarka teja.grapulin@finance.si 01 3091 549
Tatjana Habinc namestnica vodje lektorjev tatjana.habinc@finance.si 01 3091 524
Borut Hočevar urednik priloge O&E in vodja forumov borut.hocevar@finance.si 01 3091 569
Tatjana Hosta vodja lektorjev tatjana.hosta@finance.si 01 3091 561
Albina Kenda novinarka albina.kenda@finance.si 01 3091 556
Julija Klančišar lektorica julija.klancisar@finance.si 01 3091 531
Nataša Koražija novinarka Izvozniki.si, Manager natasa.korazija@finance.si 01 3091 482
Karel Lipnik novinar in analitik karel.lipnik@finance.si 01 3091 458
Andreja Mavsar lektorica andreja.mavsar@finance.si 01 3091 519
Mladen Miković vodja projekta Biznis plus mladen.mikovic@finance.si 01 3091 502
Špela Mikuš novinarka spela.mikus@finance.si 01 3091 430
Miloš Milač urednik rubrike Avto in portala Avto Finance milos.milac@finance.si 01 3091 535
Sabina Petrov urednica Izvozniki.si sabina.petrov@finance.si 01 3091 547
Rok Pikon izvršni urednik Finance.si rok.pikon@finance.si 01 3091 580
Andreja Rednak novinarka andreja.rednak@finance.si 01 3091 487
Tanja Smrekar novinarka tanja.smrekar@finance.si 01 3091 544
Petra Sovdat novinarka petra.sovdat@finance.si 01 3091 583
Petra Šubic urednica rubrike in portala Agrobiznis petra.subic@finance.si 01 3091 517
Janez Tomažič novinar janez.tomazic@finance.si 01 3091 433
Jure Ugovšek novinar in analitik jure.ugovsek@finance.si 01 3091 543
Matej Kačič novinar matej.kacic@finance.si 01 3091 589
Blažej Kupec novinar blazej.kupec@finance.si 01 3091 589
Aleš Perčič vodja portala Dražbe ales.percic@finance.si 01 3091 499

Poslovno področje interneta

Jure Gostiša Finvest, direktor digitalnega razvoja jure.gostisa@finance.si  
Tomaž Kos vodja projektov tomaz.kos@finance.si 01 3091 463
Peter Kuzma pomočnik internetnega urednika peter.kuzma@finance.si 01 3091 475
Dejan Pehlić vodja projektov dejan.pehlic@finance.si 01 3091 475
Andraž Seljak vnašalec tiskane izdaje andraz.seljak@finance.si 01 3091 589

Redakcija Manager

Vita Cajnko Javornik odgovorna urednica Managerja vita.cajnko@finance.si 01 3091 542
Bojana Humar namestnica odgovorne urednice Managerja bojana.humar@finance.si 01 3091 522

Redakcija revije Moje finance

Matjaž Nidorfer odgovorni urednik revije Moje finance matjaz.nidorfer@finance.si 01 3091 483
Marja Milič izvršna urednica revije Moje finance marja.milic@finance.si 01 3091 453

Strokovna revija Medicina danes in posebna izdaja časopisa Medicina in ljudje

Lucija B. Petavs urednica lucija.petavs@finance.si 01 3091 506
Noemi Mavrič novinarka noemi.mavric@finance.si 01 3091 481

Foto

Aleš Beno urednik fotografije ales.beno@finance.si 01 3091 431
Jure Makovec fotoreporter jure.makovec@finance.si 01 3091 567

Tehnično uredništvo - prelom

Maja Volk vodja tehničnih urednikov maja.volk@finance.si 01 3091 564
Sandra Dolenc tehnična urednica časnika Finance sandra.dolenc@finance.si 01 3091 530
Ingrid Exle prelom ingrid.exle@finance.si 01 3091 508
Tina Malovrh prelom tina.malovrh@finance.si 01 3091 528
Tina Harjač prelom tina.harjac@finance.si  
Giovanni Šimunovič pomočnik tehnične urednice giovanni.simunovic@finance.si 01 3091 496
Irena Buha Marolt oblikovalka in tehnična urednica revij Medicina danes in Medicina & ljudje irena.marolt@finance.si 01 3091 441

Poslovna akademija Finance

Tatjana Pogačnik direktorica Poslovne akademije Financ tatjana.pogacnik@finance.si 01 3091 588
Jasna Špende projektni vodja jasna.spende@finance.si 01 3091 470
Maja Humar projektni vodja maja.humar@finance.si 01 3091 494
Kristina Žgur projektni vodja kristina.zgur@finance.si  

Oglasno trženje

Aleksandra Horvat direktorica oglasnega trženja aleksandra.horvat@finance.si 01 3091 472
Klavdija Banfi vodja projekta Medicina in Ljudje klavdija.banfi@finance.si 01 3091 422
Maja Dolenc vodja projekta Medicina danes maja.dolenc@finance.si 01 3091 537
Janez Hudej vodja projekta Okolje & energija, Podjetništvo janez.hudej@finance.si 01 3091 469
Boštjan Kotnik vodja projekta Nepremičninski informator, Gradbeništvo, Logistika bostjan.kotnik@finance.si 01 3091 462
Boris Savić vodja projekta IKT boris.savic@finance.si 01 3091 534
Maja Tanko vodja projekta Trendi maja.tanko@finance.si 01 3091 532
Ksenija Zajec vodja projekta Moje Finance ksenija.zajec@finance.si 01 3091 566
Branko Žnidaršič urednik oglasnih prilog branko.znidarsic@finance.si 01 3091 526
Podpora prodaji   oglasi@finance.si 01 3091 590
Sabina Bevc podpora prodaji sabina.bevc@finance.si 01 3091 459
Alenka Sluga podpora prodaji alenka.sluga@finance.si 01 3091 590

Trženje vsebin

Tina Anžič direktorica trženja vsebin tina.anzic@finance.si 01 3091 479
Luka Dermastja skrbnik informacijskih sistemov luka.dermastja@finance.si 01 3091 443
Andreja Novak Cafuta referentka v naročniškem oddelku andreja.novak@finance.si 01 3091 436
Damjana Petelinkar referentka v naročniškem oddelku damjana.petelinkar@finance.si 01 3091 578
Ismeta Cukut referentka v naročniškem oddelku ismeta.cukut@finance.si 01 3091 486
Klemen Dovjak trženje vsebin klemen.dovjak@finance.si 01 3091 454
Mara Dražetič trženje vsebin mara.drazetic@finance.si 01 3091 426
Kristina Filipovič trženje vsebin kristina.filipovic@finance.si 01 3091 427
Irena Iglič trženje vsebin irena.iglic@finance.si 01 3091 455
Tatjana Jereb trženje vsebin tatjana.jereb@finance.si 01 3091 449
Klemen Mavsar trženje vsebin klemen.mavsar@finance.si 01 3091 442
Tončka Pele trženje vsebin toncka.pele@finance.si 01 3091 437
Nevenka Popit trženje vsebin nevenka.popit@finance.si 01 3091 447

Računovodstvo

Mojca Lepša vodja računovodstva mojca.lepsa@finance.si 01 3091 465
Sandra Babšek referent za obračun plač sandra.babsek@finance.si 01 3091 500
Mihela Pirnovar knjigovodja mihela.pirnovar@finance.si 01 3091 461
Dunja Turk finančna in kadrovska direktorica dunja.turk@finance.si 01 3091 467